Aktuality

 

 

 

 

 

Nejbližší koncert:

14.12.2012 Disabled zahraje v bunkru Parukářka na Veteran Grand Hardcore Rock Metal Punx Prix 2012 s kapelami Vekslan, Delusion a New World Order.

září a říjen 2012 Disabled si dvakrát zahráli s italskou kapelou Belladona.
26.7. a 30.11.2012 Dva narozeninové koncerty v Kainu.
21.7.2012 Disabled hráli na KYJOVSKÉM FESTIVÁLKU v Kyjově v Českém Švýcarsku. To byla moc fajn akce a pěkně jsme zapařili na chalupě v Doubici..
28.6.2012 Disabled hráli na BASINFIRE FESTU ve Spáleném Poříčí.
23.6.2012 Kapela Úřad práce pozvala Disabled a Day Band Mužy do Dejvické nádražky. Po několika letech by na nás zapařil Šuplík, kdyby nepřišel pozdě.
29.3.2012 Disabled zahráli v Music Klubu Havran (téměř) nejdelší koncert za posledních 15 let :) nazvaný "Na konci března". Hostem kapela KOMa
29.2.2012 Na RockMag.cz vyšla další recenze CD "Na Křižovatce rovně".
28.1.2012 Klub Vrtule: Disabled, V.N.V.N. a ZNC
8.12.2011 Předvánoční koncert Disabled, Quieten a Harmony Bay v klubu HoDoo u Orionky.
20.11.2011 Na Musicserveru vyšla první recenze posledního CD "Na Křižovatce rovně".
5.11.2011 Malej Pán zazněl na Radiu 1 v pořadu Inclubator! To je naše radiová premiéra!
1.11.2011 Martin sestříhal klip k písničce "Barová svatozář"
18.10.2011 Nechali jsme udělat nová trička - černá s klasickým logem na prsou. Za 250 Kč si ho můžete objednat na kapela.disabled@gmail.com. Pošleme v jakékoli velikosti a dostanete odznáček zdarma!
15.10.2011 Nové CD "Na Křižovatce rovně" si můžete nechat poslat za 100 Kč. Pište na adresu kapela.disabled@gmail.com.
1.10.2011 Uspořádali jsme víkendový punk-rock-metalový večírek v Modré Opici a pozvali německé kapely An Assfull Of Love a Hännes 2 Society. Zahráli opravdu skvěle a klub, Prahu i pivko si nadšeně užili.
23.6.2011 Pokřtili jsme nové CD s názvem "Na křižovatce rovně". Nahráli jsme ho sami v klubu Vrtule a zmixoval ho Martin Linda. Na křtu v klubu Modrá Vopice se sešlo necelých 150 fanoušků, aby si poslechlo dvouhodinový (historicky nejdelší) koncert Disabled. Nejdříve jsme představili skladby z nového CD, které pokřtil Vojta Sedláček, kytarista bývalé kapely Úl. Pak jsme hráli průřez naší 15ti letou historií, kterou jsme neopomněli připomenout krok po kroku.
3.8. '08 Právě jsme se vrátil z Povalče a dost jsme si to tam užili. Zatím bohužel nemáme naplánovaný žádný koncert, ale to se jistě časem změní. Přežijte vedra a po prázdninách se jistě zase někde uvidíme.
27.6. '08 Tak nám dnešním dnem začínají prázdniny. My si taky dáváme decentní pauzu, zahrajame Vám jen na níže zmíněném Povaleči .
18.6. '08 Přibyl nám jeden koncert, a to příští úterý ve Vagónu. Pozvala nás tam opavská kapelka Sheba`s band Akce je od osmi večer, vstupné zatím nevím.
28.5. '08 Konečně jednou zase hrajeme na pořádném letním festivalu! Na přelomu prázdnin vyrážíme na festival POVALEČ !
7.5. '08 Náhodou jsme se nachomýtli k jedné akci na Slamníku v pátek 9.5. takže kdybyste měli chuť si poslechnout Yesterday Heroes a nás, tak přijďte!
29.4. '08 Malinko jsem aktualizoval koncerty, přibyl jeden 7.5. ve Vrtuli. Jinak Martin si pořídil nový aparát a já zase novou basu, takže bychom se mohli zvukově malinko posunout.
7.4. '08 To už tady dlouho nebylo - dvě novinky za jeden den. Bohužel ta poslední není tak úplně pozitivní. Pozvání do Liberce pro nás nakonec neplatí, takže tam hrát nebudeme :( Zkusíme sehnat něco jiného, ale čas docela tlačí, tak nevím, nevím...
7.4. '08 Jen malá, drobná a nevýznamná novinka. Opět pár fotek - nemůžu říct zrovna nových, každopádně zatím nezveřejněných. (proto také v sekci "fotky" nejsou na posledním místě, kdyby je někdo nemohl najít). Byl to ten slavný koncert se Třema ségrama, kde jsme hráli asi jenom dvacet minut a byli jsme z toho dost nervózní :)
29.3. '08 Tak jsem se překonal a po letech jsem opět přidal nové fotky z Matrixu. Moc jich není, ale pořád lepší než drátem do.... oka. No, taky přibyla trocha koncertů ale snad toho do konce školního roku bude víc!
28.3. '08 Jsme pozvaní na čarodejnice (30.4.2008) do Liberce na open air, takže kdyby někdo chtěl vyrazit užít si čarodejnice s námi, budeme jenom rádi.
18.3. '08 Tak příjemná novinka je, že vstup do Matrixu je ZDARMA, nějak jsem na to včera zaponměl.
17.3. '08 Po dlouhé době zase nějaká novinka - úterní koncert v Matrixu. S námi hrají Yesterday Heroes. Vstupné zatím netuším, ale tak nějak mezi 50 a 100 Kč.
1.12. '07 Tak a je to tady, ZaO is back! Je úplně v pořádku, nic mu nechybí a tak hned začínáme zkoušet. Dokonce máme už i naplánovaný koncert, a to v pondělí 17.12. U Rafa spolu s X a Givemore Streets. Bude to taková zábavná předvánoční akce, takže určitě doražte!
8.10. '07 Už jsem se dlouho nenapsal žádnou novinku. Asi to bude tím, že se vlastně nic moc nového nestalo. Zao je stále v Peru a podle posledních zpráv je živý a zdravý. Zbytek kapely vůbec nic nedělá. První koncert po pauze bude zřejmě někdy v prosinci, zatím ale nic domluveného není. Až se něco stane, tak budu informovat :)
28.8. '07 Tak !úl bohužel v pátek na Slamníku nevystoupí :( Ke mně se to doneslo až dneska, (ne vinou !úlu) takže jsem vás nemohl informovat dřív. Nikdo další místo !úlu hrát nebude, kapely budou pouze dvě. O to větší to bude nářez, protože ani jedna už přes dva měsíce nezkoušela a zkoušet nejspíš ani nebude. Takže se přijďte v pátek všichni rozloučit se Zaem na Slamník!!!
20.8. '07 Prázdniny se pomalinku chýlí ke konci. Před námi je koncert na Slamníku, kde se budeme loučit se Zaem, který nám na pár měsíců odjede pryč. K vidění tam ještě budou punkeři X a blackmetalisti !úl. Doražte, bude to jízda :)
13.6. '07 Poslední koncert sezóny se blíží. Open air k výročí šesti let Vrtule a zároveň k rozloučení s Pavlem "Pinďou" Kaplanem, který jí celou tu dobu zdárně vedl. My se potom asi na delší dobu odmlčíme, protože o prázdninách nikde nehrajem a v září odjíždí Zao do Jižní Ameriky. MOžná ještě předtím stihneme jeden rozlučkový koncert, ale to zatím ještě nevíme. Takže Vás všechny rádi uvidíme na Open airu. Je to podobně jako loni opět benefiční akce, takže můžete mít potom aspoň fajn pocit, že jste přispěli na něco smysluplného. Takže užívejte sluníčka a doražte se mrknout!
28.5. '07 Poslední koncert ve Vrtuli nás hodně bavil, ani nám moc nevadilo, že tam nepřišlo tolik lidí. Aspoň jsme se tolik nebáli :) Teď se připravujeme na naší poslední akci této sezóny a to Open Air před Vrtulí 23.6. Co nevidět přidám do koncertů seznam všech účinkujících, cenu a čas začátku.
17.5. '07 Je narychlo přidán nový koncert - a to příští pátek ve Vrtuli. Ještě není jasné, kdo tam všechno s námi bude hrát, ale zatím jsou téměř jistí Bugmen . Vstupné bude nízké, jak je ve Vrtulce zvykem a začátek v 19:30.
3.5. '07 Tak první máj je za námi a s ním i koncert se ZNC. Přesto, že v Praze bylo spoustu různých majálesových akcí, do Futura dorazilo příjemné množství chlapců a dívek! My jsme si koncert užili a vypadalo to, že posluchači také. Dík Znouzi za pozvání, dík Vám všem, že jste dorazili. My zatím nemáme až do konce června nic v plánu, ale třeba se něco naskytne. Každopádně si 23. červen zapište do kalendářů červenou fixou (ale ne vypsanou), protože to bude hodně velká akce!
24.4. '07 Po měsíci je před námi opět další koncert. Máme pro Vás připravenou jednu novinku, takže rozhodně je na co se těšit.
28.3. '07 Koncert na Slamníku měl atmosféru, jakou jsme nezažili. Myslím, že všechny tři kapely si to celkem daly. Další na programu je Vrtule, sice až za měsíc, ale myslím, že to stačí. See ya!
23.3. '07 Tak dneska všichni na Slamníku!!! Dejte si bacha, ať Vám neujede parník!
12.2. '07 Účastníme se soutěže Nokia Garážmistr tak nás, prosím, podpořte! Je tam nutná registrace, ale není to zas tak náročné.
30.1. '07 Naše krátká pauza se pomalu chýlí ke konci, Martin se nám za chvíli zase vrátí. Malinko jsem aktualizoval koncerty. Koncert na plese byl bohužel zrušen, zato byl přidán koncert ve Vrtulce na začátek března.
8.1. '07 Všem přejeme hezký Nový rok! V lednu máme kratičkou pauzu, protože Martin odjel kamsi do dálek. My sice zahálet nebudeme, ale koncerty nebudou. Zatím to vypadá, že nic bližšího než ten plesový koncert v únoru nebude. Mějte se všichni moc fajn a těšíme se zase na Vás!
19.12. '06 Tak koncert se Ségrama se nakonec celkem povedl. Byli jsme z toho malinko vykulení, často se nám nestává, že bychom hráli pro sál plný lidí, kteří nás v životě neslyšeli. Jsme rádi, že jsme si mohli zahrát, možná se z toho časem vyklube nějaká další spolupráce. Nějaké fotky snad budou!
11.12. '06 Trochu jsem zaktualizoval koncerty a do sekce MP3 jsem dal volně ke stažení naše předchozí CD "Na konci listopadu" z roku 2004.
7.12. '06 Nazdárek! Můžete se konečně pokochat novými fotkami z našeho křtu CD V hlavě. Naše stránky v nejbližší době dostanou nový vzhled a najdete je na adrese www.disabled.cz Zatím jsou tam jenom takové provizorní, ale můžete si jejich prostřednictvím objednat naše CD!
3.12. '06 Křest máme úspěšně za sebou. Nějaké technické nedostatky tam sice byly, ale to se stává i v lepších rodinách. Přidal jsem novou anketku a během pár dní budou k vidění i fotky ze křtu.
30.11. '06 Právě jsem uzavřel tipovací soutěž. Délka CD je 35:52 a výherce tipoval o 39 vteřin více. CD jsou již vylisovány a zítra to může vypuknout...
27.11. '06 Tak CD by měly dneska přijít z lisovny... :) soutěž stále běží, těm co netipovali vřele doporučuji! Přidal jsem nějaké nové koncerty na prosinec a na příští rok..
14.11. '06 POZOR!!!! je tu opět soutěž!! Soutěžit budeme o vstup na křest pro dvě osoby a k tomu jedno CD. Soutěžní otázka zní: jak dlouhé bude nové CD Disabled? Možnosti nebudou, zkuste tipnout. Kdo bude nejblíž, vyhrává! Vaše tipy mi posílejte na hynek.horky@seznam.cz
12.11. '06 Zvuková podoba nového CD už je konečně hotová. Dalo nám to (hlavně Martinovi) dost práce, tak snad se bude líbit. Teď řešíme pořadí písniček, obal a podobné věci. Také se můžete po dlouhé době těšit na vypečenou soutěž o vstup na křest + CD!
24.10. '06 Protože jsem se včera večer trochu nudil, přidal jsem nějaké fotky z výročí 3.6.2006 ve Vrtuli. Jsou pěkné....
23.10. '06 Přidány nějaké koncerty. Sobotní KRHfest v Toulcově dvoře se blíží, tak všichni přijďte podpořit dobrou věc!
16.10. '06 Nové CD je již v jedné z posledních fází, takže jsme už i dojednali místo a čas křtu. Bude to 1. prosince v klubu STYX! Bližší informace Vám časem sdělím. . . .
28.9. '06 Přidán nový koncert v Kainu spolu s kapelami Experimentální jatka a X . Začátek bude zhruba ve 20:00
2.9. '06 Tak jsem se po prázdninách konečně dostal k tomu, abych přidal na naše stránky zase nějaké nové fotky, tentokráte z nahrávacího studia. Ještě mám v záloze spoustu fotek z našeho výročí, ale ty přijdou na řadu později. Na novém CD se stále pracuje, podle všeho bychom ho měli mít hotové v nejbližší době. Ale zase to nechceme zbytečně uspěchat :)
11.8. '06 Tak práce ve studiu u Třech včelek, které jsou vlastně čtyři, slibně pokračuje. Malinko se to protáhlo, je to složitější než jsme si mysleli, ale snad bude výsledek stát za to :)
10.7. '06 Na rychlo přídán koncert! Zítra tj. 11.7. hrajeme na stadionu Tempo u Novodvorské, zastávka Tempo. Hrajeme už od 17:00.
29.6. '06 Ve studiu je to moc fajn, nahráli jsme tam včera pár základů a jsou tam na nás hodní. O víkendu bychom to měli už dotočit celé, pak se to bude už jen upravovat...
27.6. '06 Dneska jdeme do studia zase nahrávat další CD plné skvělých hitů... tak se máte aspoň přes prázdniny na co těšit.
4.6. '06 Tak si říkám, že se včerejší akce povedla víc než jsme si mysleli. Všem kapelám to nějak sedlo a všichni hráli výborně, asi bylo ve vzduchu nějaký zvláštní fluidum, nebo co. Sice to bylo vevnitř, přesto že bylo nakonec hezký počasí, ale mám pocit, že to tolik nevadilo, protože si to všichni užili i tak. My osobně z toho máme dobrej pocit, jsme rádi, že to takhle dopadlo a ještě jednou děkujeme všem, co s tím měli co do činění. A samozřejmě to myslíme jak jinak než upřímně :) My už teď hrát asi nikde nebudeme, až po prázdninách. Ale zase budeme nahrávat to nové CD, takže se zas tak flákat nebudem. Takže díky moc a čau ! ! !
2.6. '06 Tak výročí 10 let nakonec nebude open air, ale indoor. Předpoveď počasí nebyla moc příznivá a hlavně má být déšť a zima, tak jsme se rozhodli pro jednodušší variantu. Dále pak místo Smallbandu zahrají Admit one`s guilt. Další a poslední novinkou je, že se naše CD dostal Pavel Anděl, tak uvidíme, co tomu bude říkat!
31.5. '06 Ahojky, tak open air se blíží, jsme na to zvědaví!! Abych Vám to čekání ukrátil, přidal jsem fotečky z posledního soukromého mini-koncertu, který se konal na svatbě Martina s Jitkou. Gratulujeme novomanželům a přejeme hodně štěstí <3 !
30.5. '06 Jenom jsem chtěl upozornit, že pokud bude v sobotu hnusně, tak se celá akce přesouvá dovnitř, do Vrtule, takže se špatného počasí nemusíte obávat.
3.5. '06 První máj, první máj, jásá celý kraj! To jsme zpívali v první třídě... No, máme první máj za sebou, snad jste to všichni přežili ve zdraví. Mám akorát jednu novinku, že koncert na Rychtě bude stát 70,- Kč, což není tak hrozné a snad to nějak zvládnete. Tak koukejte všichni dorazit, ať je tam pořádná atmosférka ! !
24.4. '06 Tak nakonec jsme se rozhodli zahrát si 11.5. s německou kapelou CABELJAU. Takové rozehřátí před open airem..
20.4. '06 Dneska se vůbec nic závažného nestalo.
6.4. '06 Mám pro Vás hned dvě novinky. První novinkou je, že na stránkách jsou fotky z posledního koncertu. A tou druhou je fakt, že už máme zamluvený termín v nahrávacím studiu , takže po prázdninách bychom už mohli mít hotové zase další CD ! ! !
4.4. '06 No, s fotkama to nějak vázne.. ještě k tomu chci přidat fotky z jiného zdroje, tak to udělám celé najednou. Pomalu se nám na obzoru rýsuje nahrávání nového CD, tak uvidíme, jak to všechno dopadne....
1.4. '06 Tak náš poslední koncertík se nakonec celkem vydařil. Sice to asi nebylo technicky úplně přesný, ale rozhodně to byla legrace. Snažili jsme se a to se (snad) cení. Zítra dodám fotky....
20.3. '06 Jaro se nám blíží a já jsem přidal nové fotky z naší poslední akce v klubu Na dně (upozorňuji, že poslední čtyři fotky nejsou z klubu Na Dně). Tak snad se Vám budou líbit :)) Jo a ti všímavější z Vás si možná povšimli nové ankety přímo zde v aktualitách!!!
18.3. '06 Tak jsem udělal provizorní diskusi pro Ty, kteří nám naléhavě chtějí něco sdělit. Také se těšte na zábavné fotky (nejen) z koncertu. Nemám teď kabel od foťáku, takže to bude chvíli trvat...
15.3. '06 Konečně jsem přidal fotky z ranní afterparty ve Vagónu. Jsou vtipný :) Na opravě diskuse se pracuje.....
14.3. '06 Tak jsem ještě trošku zaktualizoval sekci koncerty. Přidal jsem tam adresu klubu Na Dně a letáček Diskuse by měla být funkční v nejbližších hodinách...
14.3. '06 Ve Francii se nikomu nic špatného nepřihodilo, všichni jsme ve zdraví zpět doma a pilně se připravujeme na páteční koncert. Budeme hrát první už někdy po sedmé hodině, tak doražte včas! Trochu nám nefunguje diskuse, ale už se to řeší...
6.3. '06 Chlapci jsou již ve Francii, doufám, že zdárně dojeli. Já jsem zatím nezahálel a přidal jsem jeden nový odkaz. Na četné přání našich fanoušků a fanynek během týdne dodám fotky z koncertu ve Vagónu.
28.2. '06 Tak jsme si dali ranní hraní ve Vagónu, kde jsme hráli na afterparty po maturitním plese Arcibiskupského gymnázia. Nakonec jsme to celkem dali, i když jsme se původně báli, že do ranních hodin nevydržíme bdělí a svěží. Teď bude zase chvíli malá pauzička, 3/4 kapely jede lyžovat do Francie. Snad se tam chlapci hezky opálí, aby se více líbili fanynkám. A vlastně i fanouškům.
3.2. '06 Kotník už se lepší, ale pořád nic moc. A přibyl nám jeden březnový koncert. Mějte se fajn ....
25.1. '06 Jak jsem už psal do diskuse, dneska jsem si, podobně jako Martin, trošku pochroumal kotník. Ale vzhledem k tomu, že to a) nijak nevadí při hraní v Disabled b) nejbližší koncert je daleko - tak to vlastně není vůbec nijak zajímavé... ale můžete mi posílat květiny (a peníze:)
23.1. '06 Tak sekce Koncerty byla aktualizována o jeden dubnový koncert. A my zatím pilně zkoušíme a cvičíme. Máme již nazkoušenou jednu novou věc a další jsou v pořadí ....
16.1. '06 Ahoy! Teď zase nemáme celkem dlouho dopředu naplánovaný žádný koncert, pilně cvičíme nové věci. Tak se nechte překpvapit....
7.1. '06 Koncertík U Rafa se nám moc líbil! Děkujeme Admit One's Guilt (ex-Imunutě) a Magdě za pozvání. Jinak jsem samozřejmě připravil pár nových fotek, tak se na ně mrkněte...
4.1. '06 Ahoj a hezký Nový rock! Informace, jak se dostat do klubu U Rafa a obecně informace o celé páteční akci najdete na těchto stránkách Jak jsem si teď všiml, tak už jsem to dal i do sekce koncerty, ale jistota je jistota, že jo :-) A jenom taková malá připomínka, anketa o nejoblíbenější píseň v sekci MP3 je stále aktivní, takže ti, co ještě nehlasovali mají jedinečnou možnost...
27.12. '05 Koncert platí, tak doufám, že dorazíte v hojném počtu! Velká část kapely dostala k Vánocům nové struny, tak snad se to odrazí na zvuku. Přeju všem hezkej novej rock!!!
21.12. '05 Tak máme domluvený nový koncert, zatím teda ještě nevíme, zda budeme všichni moct, ale to se za chvíli uvidí. Jinak přejeme všem hezké svátky a hlavně spoustu super drahých dárků, protože o to přeci o Vánocích jde.
13.12. '05 Přidal jsem nové fotky z pátečního koncertu. Je jich zase celkem dost, vybíral jsem to skoro z tří set, tak snad jsem vybral opravdu jen ty nejlepší... A máme natočené i video, takže pokud se nám podaří najít nějaký aspoň trochu poslouchatelný úsek, zveřejníme ho. Také připomínám, že v sekci MP3 stále funguje anketa o nejoblíbenější píseň......
10.12. '05 Myslím, že koncert byl včera dostatečně dost dobrej. Hrálo se nám hrozně fajn a to především díky Vám všem, co jste dorazili a vytvořili ve Vrtulce výbornou atmosféru. Diskuse už je zase funkční, díky Márovi za spravení.. Takže prostě: "díky moc a čau.........."
9.12. '05 Nějak nám nefunguje diskuse a nevíme, co s ní je. Tak jsem udělal dočasnou diskusi 2, takže kdybyste měli něco naléhavého na srdci, tak to pište tam...
5.12. '05 Martinův zdravotní stav je stabilizovaný. Dokonce může i trochu bubnovat, takže koncert bude! Všichni přijďte, moc se na Vás těšíme. Tenhle pátek 9.12. ve Vrtuli to pěkně roztočíme!!!
24.11. '05 Ajaj! Martin si včera přetrhl vazy v kotníku a bude mít čtyři týdny sádru. Koncert 9.12. ve Vrtuli ale nějak dáme. O jeho zdravotním stavu budu pravidelně informovat.
15.11. '05 Pořád slibuju, že přidám profily a sekci video a tak dál. Ale nějak se mi do toho nechce :-( Tak jsem aspoň přidal nějaké nové fotečky (nejen) z našeho koncertu v Plzni. Enjoy!!!
14.11. '05 Je tu zase další novinka! Takže první věc: trochu jsme upravili velikost klipů (Ondra upravil velikost klipů, abych to uvedl na pravou míru), takže ta větší verze zabírá polovinu toho, co předtím. A potom jsem do sekce MP3 přidal anketu o nejoblíbenější píseň, tak hlasujte, protože nás totiž upřímně zajímá, která píseň se Vám nejvíc líbí. Časem možná přidám profily členů a nějaké další věci... Myslíme to upřímně!!!!!!
10.11. '05 Tak jsem přidal zase další věc... anketku. Koukejte všichni hlasovat! Tenhle týden přibylo snad nejvíc aktualit histotii stránek. A taky bych rád popřál všechno nej k Martinovu zítřejšímu svátku!!
9.11. '05 Zbývá už jen měsíc do příštího koncertu.. Zatím si můžete krátit čas tím, že si budete pouštět náš klip. Možná ho ve Vrtuli promítneme, to se ještě uvidí.......
8.11. '05 Všichni jásejte ještě víc! Do sekce MP3 jsem přidal Návykovou v MP3 podobě (no, vlastně je to WMA, abych byl přesnější, ale to neva). Pokud si jí chcete poslechnout a nechcete stahovat celý klip...
7.11. '05 Všichni jásejte! Níže zmíněný videoklip je hotový! Stáhnout si můžete buď 42 MB verzi nebo 11 MB verzi . Ta menší verze je samozřejmě v daleko horší kvalitě. Zatím jsem to dal do sekce MP3 , ale časem přibude sekce "Videa", kam k tomu napíšeme i nějaký komentář, aby nezasvěcení pochopili proč a jak klip vlastně vznikl. Děkujeme všem za pomoc. Hlavně Vrtuli (Pinďovi) za dlouhodobou podporu a zapůjčení věcí a Ondrovi za klip. Dík :-)
1.11. '05 Přidal jsem nové fotky ze Strakonic. Vlastně už zas tak moc nové nejsou. Už mám hotový výběr fotek z plzeňského koncertu, co nevidět taktéž dodám na stránky. Jinak na klipu a nové písni se pilně pracuje...
30.10. '05 Tak koncert v Plzni byl zajímavý, nakonec se to tam podařilo překvapivě dobře nazvučit a Zaovi pak došel benzín. Včera jsme svépomocí nahráli jednu novinku na níže zmíněný videoklip. Byla to zábava, ale bylo to náročné, hlavně pro Martina. A Zaovi přitom zase došel benzín. Děkujeme Drbikovi, Vrtuli a spol za pomoc. Až to bude, dám vědět.
27.10. '05 Také se změnilo místo konání plzeňského koncertu. Není to v Parlamentu, jak jsme si všichni původně mysleli, ale v New Clubu. Pro ty, kteří by za námi chtěli dorazit, je zde mapka
26.10. '05 Tak za chvíli budeme mít zase po dlouhé době koncert, ale až v daleké Plzni. Snad se nám to povede... V neděli budeme nahrávat jednu úplně novou píseň a tvořit k ní videoklip! Tak snad se to vydaří...
12.10. '05 Jo a málem bych zapomněl, přidal jsem jeden nový odkaz!!
11.10. '05 Jak jsem slíbil, přidal jsem zase další fotečky, tentokráte z Hronyho chaty. Sice tam nebyl žádný koncert, ale kapela tam byla v plné sestavě a to se počítá :-)
6.10. '05 Fotky z Německa jsou na stránkách. Nějaké nové písničky jsou na světě. Předběžně to vypadá, že náš následující pražský koncert bude až 9. prosince ve Vrtuli. Podrobnosti časem sdělím. A pokud by se náhodou někomu chtělo jet na koncert do Plzně, tak není v Lampě, jak jsem se zpočátku mylně domníval, ale v klubu Parlament v Kollárově ulici. Neptejte se nás kde to je nebo jak se tam dostanete, zatím to sami nevíme :-)) Snad se do Lampy podíváme někdy jindy...
27.9. '05 Konečně jsem se k tomu po prázdninách dokopal a přidal jsem nové fotky. Zatím jsem přidal jen ze Zakončení školního rocku ve Vrtuli, ale za chvíli přijde na řadu Německo, Hronyho chata.....
20.9. '05 Tak ve Vrtuli nakonec hrát nebudeme. Ale zato se nám povedlo nazkoušet jednu novou písničku, která se zaručeně stane hitem! Snad jich bude víc......
16.9. '05 Tak teď nebudeme mít moc nových koncertů, vlastně skoro žádný. Možná si zahrajeme 23.9. ve Vrtuli na zahájení školního rocku a potom 29.10. v Plzni. Ale jinak budeme pilně zkoušet, pilovat zvuk, techniku a hlavně taky nějaké nové věci. Do Vánoc si dáváme takovou decentní pauzu.
8.9. '05 Přidám jeden nový odkaz a dva nové vtipy.
27.8. '05 Martin si koupil krásnou, novou kytaru a metal zónu a Petr má taktéž nový efekt, takže se připravte na drobnou změnu zvuku (k horšímu samozřejmě, jak jinak). Co nevidět se zde objeví fotky z Německa a z Hronyho chaty....
12.7. '05 Tak jsme se vrátili z Rock-wellu z Německa a tady si mužete přečíst Martinovy stručné dojmy z výletu. Je to vytažené z komunikace po ICQ, tak omluvte sníženou kvalitu slohu a pravopisu.
17.6. '05 Nové fotky z Litoměřic! Je jich trochu hodně, taky jsem se s tím tolik nepáral, takže to vypadá malinko jinak, než jste zvyklí, ale možná je to takhle i jednodušší na prohlížení. Připomínky klidně napište na diskusi...
15.6. '05 Koncert v Litoměřicích s UPELESTIFLUSem a LAIKy se náramně povedl! Víc takovýhle akcí! Výborná atmosphéra, zvuk.. co si více přát? Co nevidět dodám fotky. Připravte se na Zakončení školního rocku ve Vrtuli! Snad budeme mít zase novou písničku...
26.5. '05 Účastníme se soutěže Skutečná liga a zítra od 17:00 jdeme na to! To teda nevíme, jak to dopadne....
17.5. '05 Máme profil kapely na stránkách http://bandzone.cz jsou tam i naše MP3 a tak....
10.5. '05 Bohužel jsme museli zrušit koncert v Rock Café, ale není všem dnům konec. Abychom Vám to aspoň trochu vynahradili, zveřejňujeme opět další fotky !!
4.5. '05 Tak, změna managementu kapely proběhla :-) a také máme nové a velmi vtipné fotky !!
3.5. '05 Majáles v Plzni se celkem povedl, nebo aspoň my jsme z toho měli dobrý pocit. Teď máme zase takovou malou koncertní pauzu, abychom Vás mohli překvapit nějakými novými písněmi. Taky je v jednání změna managementu...
26.4. '05 Sekce fotky opět aktualizována! Tak se na to podívejte...
19.4. '05 Jsme slavní! Už nás zná i Hana a Hana....
14.4. '05 Zase jsem předělal nějaké vtipné vtipy....
12.4. '05 Vyšla nám recenze na naše CD, tak se mrkněte....
7.4. '05 Video zatím nepřibylo, ale zato jsou tu nové fotky z křtu ve Vrtuli. Chvíli to trvalo, ale kdo si počkal, ten se dočkal :-)
4.4. '05 Přidáno skromné množství nových fotek z Klamovky. Časem snad přibude i video!
29.3. '05 Konečně jsem přidal sekci odkazy. Že to ale trvalo, co? Potom bych poprosil ty, co fotili na Klamovce, zda by mi mohli poskytnout nějaké ty fotky, abych trochu oživil naše Disabled foto album...
26.3. '05 Klamovka se moc povedla, dík moc všem, co přišli. My se budeme snažit a zkusíme na příští koncert nazkoušet zase další novou písničku.
1.3. '05 Tak jsme konečně zase začali zkoušet. Do Klamovky sice moc nových věcí nestihneme, ale jednu věc určitě.
3.2. '05 Klamovka je jistá, tak se můžete začít těšit. My už pomalu, ale jistě opět začínáme zkoušet, tak snad předvedeme zase nějakou novinku. Možná bude nějaká vypečená soutěž...
25.1. '05 Tak to vypadá, že budeme 23.3. hrát na Klamovce, ale zatím je to v jednání. Kapela teď prožívá fázi útlumu, která začne koncem února pomalu ustupovat, až se změní ve fázi "zkoušení úplně nových písniček" a nakonec vyústí do fáze "velkého koncertování" snad to vyjde...
14.12. '04 A také opět přibyly nějaké nové Hynkovy předělávky vtipných vtipů
13.12. '04 Tak konečně aktualizace. Je přidán kousek historie kapely a hlavně v sekci mp3 jsou ukázky z nového CD Na konci listopadu.
27.11. '04 Křest se povedl nad očekávání. Děkujeme Pinďovi a Tondovi za hezké pokřtění naší desky, děkujeme všem, co tam přišli. Po úmorných počtech jsme nakonec zjistili, že účast byla obrovská 220 lidí! V nejbližší době zveřejníme místa, kde bude k dostání naše CD. Tak zatím zdar.
25.11. '04 Ohlašuji konec soutěže. Vylosovaným šťastlivcem se stává Jan Němec. Výhru si může vyzvednout u vstupu na koncert. Správná odpověd byla a) tedy 9 písniček (je tam navíc ještě bonus). Děkujeme všem ostatním, kteří se naší soutěže zůčastnili. A těšte se, soutěží bude jen přibývat!
22.11. '04 Připravte se všichni na křest! A opět tady máme zábavnou soutěž: soutěžíme o jeden volný vstup+CD na páteční koncert (křest) ve Vrtuli. Soutěžní otázka zní: Kolik písniček bude na CD?
a) 9
b) 7
c) 10
d) 6
odpovědi mi posílejte na hynex@seznam.cz Lososování bude ve čtvrtek.
2.11. '04 Koncert na Klamovce se docela povedl, nikdo neutrpěl zranění elektrickým proudem ani žádné jiné zranění. Těšíme se na křest CD, jestli se nám to povede jako na na Klamovce, tak to bude fajn.
21.10. '04 POZOR!!!! Tak, nové CD je skoro hotové a všechny písničky z něj si můžete stáhnout zde.
15.10. '04 Na stránkách přibyla jedna novinka v rubrice "texty"! A to Hynkovy předělávky vtipných vtipů
14.10. '04 Zatím to vypadá, že naše nové CD budeme křtít 26.11.2004 ve Vrtuli spolu s Původním Burešem a X tak se na to dobře připravte!!!
13.10. '04 Poslední zbytky nového CD jsou dotočeny! Za týden se CD bude míchat a pak už jenom vymyslet obal, název a takový ty blbosti okolo. CD má osm písniček. Něco je nový, něco starý. No, nechte se překvapit! Nahrávání ve studiu byla pro nás fakt velká zkušenost, máme teď zase spoustu plánů do budoucna, tak uvidíme kam se posuneme.
11.10. '04 Tak CD už je skoro hotové! Nahrávání bylo místy docela vtipný a jsme s tím celkem spokojení. Zítra se ještě budou dohrávat bicí a pak už to bude všechno. Necháme to týden uležet a pak přijde na řadu mixování neboli tzv. "míchačka". No a pak to už jenom "vydat" a je to. Těšte se na křest!
5.10. '04 Zítra ráno jdeme nahrávat nové CD, tak jsme na to zvědaví...... držte nám palce.
29.9. '04 Rubrika ODKAZY je stále bez tlačítka. A MP3 z Delty nebudou, protože nahrávka je hrozně nekvalitní (zvukově samozřejmě), že kdybychom to vyčistili, tak by tam toho moc nezbylo. Do studia jdeme již za týden......trochu se bojíme....
26.9. '04 Máme za sebou koncert na Deltě, který prý nebyl až tak špatný. Máme z toho nahrávku, tak se něco může časem objevit tady na stránkách ve formě MP3, ale to se ještě uvidí podle kvality.
21.9. '04 Máme za sebou vtipný koncert, který proběhl na Klamovce na Klamfestu. Pokazilo se, co se mohlo. Za prvé jsme hráli v jiné sestavě (bubnoval Boris), potom vůbec nefungovalo basové kombo, takže zvuk stál za starou bačkoru a Martinovi hned v první písničce praskla struna. Neměl náhradní, takže to byla fakt nouzovka. Ale pojali jsme to hodně punkově a Boris nezklamal. Taky jsme si vypůjčili různé vtipné punkové i nepunkové oblečky. Potom jsme si užili další kapely, dokonce i divadlo. Martin nás naučil skvělou hru: "Peníze beru" které spočívala v tom, že jsme mu dávali peníze a on si je bral. Jinak pilně zkoušíme na studio, které nás za chvíli čeká...
15.9. '04 Tak, právě přibyly další vtipné fotky z prázdnin. Rubrika ODKAZY zatím pořád nemá tlačítko. Asi by ho někdo měl udělat. Nejspíš já....
14.9. '04 Přidána rubrika ODKAZY zatím jsem ještě neudělal tlačítko, ale to časem přijde. Možná.
9.9. '04 Přidáno pár nových, resp. starých fotek ze zkušebny. Časem budou další veselé fotky z prázdnin.
7.9. '04 Tak jsme se po prázdninách konečně zase sešli a začínáme zkoušet. První týden v říjnu jdeme do studia a chceme nahrát zase další, nové CD. Pokud se nám to aspoň trochu podaří, tak se zase těšte na nové songy, případně na staré songy v novém kabátě (nebo jak se tomu říká). Chtěli bychom CD nějak regulerně vydat, ale to je zatím všechno ve hvězdách.
28.6 '04 Tak máme za sebou poslední koncert téhle sezóny. O prázdninách nezkoušíme, ani nikde nehrajeme. Musíme si taky trochu odpočinout :-)) Koncert na Rychtě byl fajn a hlavně bychom rádi moc poděkovali všem našim kamarádům a fanouškům, co tam na nás přišli, protože nebýt jich, tak by akce nejen prodělala, ale navíc by tam už nebyla vůbec žádná atmosféra. Takže DÍKY!! Nejbližší koncert bude zřejmě až tak někdy v říjnu a zazní nějaké nové songy. Mějte se a hezké prázdniny!!!
14.6 '04 Přidáno pár starých fotek z Lucerny a lehká úprava menu po pravé straně. Díky Petře!
3.6 '04 včera proběhla úprava designu na naší nové diskusi . Tak se podívejte a taky nám něco napište.
1.6 '04 Nezapomeňte na naší SOUTĚŽ a jenom pozor, nemá smysl počítat koncerty, co jsou tady v aktualitách, protože tu jsou jenom nějaké a zdaleka ne všechny. A nebo jich je tu zase třeba pár navíc. (chci vás zmást :-) V každém případě to nemá smysl počítat, protože číslo, které dostanete, není správné. Dozvěděli byste se to v sekci staré koncerty ale ta je samozřejmě dočasně odstraněna.
31.5 '04 Tak, máme za sebou měsíc plný koncertů, některé se povedly více, jiné se povedly méně a některé vůbec. Teď máme až do 18.6. malou pauzu a připravujeme zase nějaké novinky, abychom vás mohli něčím překvapit.
27.5 '04 Do sekce mp3 je přidán remix Listopadu (nebo spíše volná variace na motivy skladby listopad:).
27.5 '04 DISKUSE už je funkční. Zatím má jenom pracovní design (čti dyzajn), ale to se časem změní. Tak jen pište, pište!!!!!!!!!!!!
24.5 '04 ! ! ! S O U T Ě Ž ! ! ! Máme tady další soutěž. Budeme soutěžit o volné vstupy na akci na Rychtě. Vstupné je vyšší než normálně - 100,- Kč, takže se volný vstup jistě bude hodit. Soutěžní otázka zní: kolikátý náš koncert v pořadí to bude? Tentokráte žádná nápověda. Ještě nevím, kolik budu moci vybrat výherců. Odpovědi mi posílejte na hynex@seznam.cz Uzávěrka souteže je ve středu 23.6.
13.5 '04 POZOR!!! Nastaly decentní změny na našich stránkách. Přibyla sekce koncerty , takže informace o koncertech hledejte už jen tam. Také přibyla ještě diskuse, ale ta zatím bohužel nefunguje. Ale pracujeme na tom. Skoro.
4.5 '04 Právě se nám konečně podařilo odhalit styl, jaký vlastně hrajeme. Je to "melodický grunge-punk-pop"
27.4 '04 11.5.2004 Hrajeme na Strahově před kolejí č. 10 - pokud bude pršet, budeme hrát vevnitř. Koná se tam festiválek, DESÍTKA OPEN AIR. My hrajeme od 18:00. Tak přijďte včas!
2.5 '04 8.5.2004 hrajeme na festiválku v Kostelci nad Orlicí. S námi hrají: Fish Fingers, The Fly, Jumbo Shit + Host. Začátek je v X:Y hod.
22.4 '04 30.4.2004 Hrajeme v PLZNI v na festíku ve Štruncových sadech. Takže kdybyste se na čadodejnice fakt nudili a chtěli se trochu projet, tak doražte. Vstupné je 50 Kč a my budeme hrát přibližně od 20:00 Pokud chcete vědět, jak se tam dostat tak nás se neptejte, sami to nevíme :-))
13.4 '04 24.4.2004 hrajeme v klubu Vrtule. S námi tam budou hrát ještě VNVN (Vstup na vlastní nebezpečí). Začátek celé akce je ve 20:00 a vstup 30,- Celé akci předchází taneční soutěž, která se koná v Salesiánském divadle - tatáž budova, ale vchod je z druhé strany. Jedná se o taneční soutěž dívek 16 - 24, tak si myslíme, že to nebude úplně špatná soutěž :-))
1.4 '04 Fotky! konečně nám nějaké přibyly. A tohle není apríl!
30.3 '04 Pátek 9.4.2004 Hrajeme v klubu Podsklepeno v Karlíně. (Karlínské náměstí 7) S námi si zahraje ještě punková kapela Žabí Majer. Začátek bude cca 19:30 a vstupné 50,- Komu se platit nechce, může zkusit štěstí v soutěži.
30.3 '04 ! ! S O U T Ě Ž ! ! tentokráte se jedná o tipovací soutěž. Otázka zní: kolik písniček vlastní tvorby hráli Disabled? To znamená, kolik písniček celkem jsme kdy měli a hráli jsme je na koncertě. Tři nejblíže tipující vyhrají lístek na náš koncert 9.4. v Karlíně. Odpovědi pište sem (hynex@seznam.cz)
16.3.'04 V sobotu 27.3.2004 budeme mít zase další koncert. Tentokráte je to zase v našem téměř domovském klubu Vrtule. Hrajeme tam v rámci mini festiválku Mravenčení spolu s kapelami Původní Bureš a Music n' Accidents. Jedná se o dobročinnou akci, vstupné je dobrovolné, výtěžek jde na podporu sdružení Formika, které pomáhá lidem znevýhodněným ve společnosti, aby mohli žít jako ostatní - začátek je přibližně v 19:00. První hrajeme my, potom Bureš a nakonec Music'n Accidents.
5.3.'04 ZaO si pořídil nové bicí, tak Martine, co bude s tou kytarou?
26.2.'04 Konec soutěže - vylosovaní nebyli tři, ale dokonce čtyři štastlivci - výherce prvního místa byl tak štědrý, že se své ceny napůl vzdal a tak jsme mohli vylosovat ještě jednoho výherce :-)) Disabled se původně jmenovali Postižená oblast.
5.2.'04 ! ! ! POZOR SOUTĚŽ ! ! ! Soutěžní otázka zní: "jak se původně jmenovala kapela DISABLED?" Nebudeme dávat žádné možnosti, protože to není zas tak těžké. Soutěžíme o naše CD a o vstup na Klamovku 27.2.2004 . Správné odpovědi posílejte sem. hynex@seznam.cz Výherci budou vylosováni chvíli před koncertem - 25. února. 1. místo - 2x lístky + CD, 2. místo - lístek + CD, 3. místo - lístek. Konec hlášení.
5.2.'04 ZaO se s tím vůbec nepáře - koupil si novou dvojšlapku, takže už mu zbývá jenom koupit si novou soupravu bicích... Teď už je řada jen na Martinovi, aby si taky něco pořídil. Jeho původní nápad pořídit si ovci, která bude bekat, podle toho jak on bude hrát jsme mu rozmluvili. Tak uvidíme....
3.2.'04 Novým manažerem naší kapely se stal Pavel Kaplan alias Pinďa. Těšíme se na spolupráci s ním. Můžete ho najít každé úterý a čtvrtek v klubu Vrtule.
3.2.'04 V Pátek 27. února 2004 opět vystoupíme na KLAMOVCE. Zatím to vypadá, že tam budeme hrát sami. Začátek bude ve 20:00 a předpokládané vstupné bude 50,- v nejbližší době budete mít možnost na našich stránkách soutěžit o pár lístků na tento koncert.
2.2.'04 ZaO si koupil novou sadu činelů. Začínáme obnovovat nástroje. V podstatě jsem doposud hráli od samých počátků na stejné nástroje. Začínáme s tím konečně něco dělat.
15.12.'03 Petr Malík si dneska koupil novou kytaru, ta stará už byla tak rozlámaná, že se mu rozpadala pod rukama.
12.12.'03 Hynek si právě koupil novou basu, tak jsme zvědaví, jak mu to s ní půjde.
11.12.'03 V Pátek 19. prosince vystoupíme spolu s dalšími kapelami v Klubu Vrtule v Salesiánském divadle v Kobylisích. Začátek v 19:00.
24.11.'03 Náš další koncert se uskuteční v Úterý 9. prosince v klubu Rock Café. Budeme hrát spolu s kapelou Méďa péďa. Start asi v 19:30. Vstup zdarma!!!
29.9.'03 A je to tady, splnil se nám náš dětský sen a v Pátek 17. října vystoupíme jako předskokani na koncertě kapely Znouzecnost v klubu Mlejn.
10.6.'03 V úterý 24. června vystoupíme na zahradní slavnosti gymnázia Voděradská spolu s kapelami Manu Propria, Majsedum a S prstem v nose.
10.6.'03 V pátek 20. června hrajeme v Klubu Vrtule v Salesiánském divadle v Kobylisích. Bude to v rámci festiválku místních kapel. Náš příspěvek začne přibližně v 19:00.
23.4.'03 V pátek 9. května hrajeme s kapelou Původní Bureš (psychedelicpunkfolkrock) v Klubu Vrtule v Salesiánském divadle v Kobylisích. Začátek ve 20:00, vstup 50,-.
7.4.'03 Takže, jak bylo slíbeno, v sekci mp3 je celé naše druhé CD Enabled. Ke stažení je i obal, ale bohužel je to jen jakési preview, jelikož originál mi shořel s diskem:( No a navrch ještě ukázky z nového CD.
7.4.'03 V pátek 18. dubna hrajeme s kapelou Jesus Puras v Klubu Prosek. Začátek ve 20:00.
5.3.'03 V pátek 21. března hrajeme po krátké pauze opět na Klamovce. Začátek přibližně ve 20:00. Tentokrát bychom potřebovali vybrat aspoň na zvukaře, a tak neváhejte, vezměte své kulturně zanedbané drahé polovičky a přijďte se trochu proskočit v kole. A pozor, možná přijde i veselý Kalič!
5.3.'03 Je aktualizován seznam absolvovaných koncertů a i seznam členů kapely doznal jistých změn. Přeci jen, Honza Dufek s náma nehrál už asi tři roky a Klára asi dva. Mimochodem v Lucerně s námi nezpívala Gábina (a už asi zpívat nebude), ale Petra Klokočníková jako obvykle. Na druhou stranu, je docela možné, že s náma bude zpívat Boris Skenderja. A Zao asi začne produkovat HipHop. Každopádně zkoušíme nové neotřelé skladby, které by potěšily srdce našich věrných posluchačů a prvních výsledků byste se měli dočkat již v březnu na Klamovce. Připravujeme i nové CD a s tím souvisí i to, že naše druhé CD Enabled, bude zanedlouho celé ke stažení na našich stránkách.
11.12.'02 V pátek 13. prosince hrajeme v Salesiánském divadle v Kobylisích spolu s kapelou Ram Adonai. Spojení: Bus 200,102,nějaké další do zastávky Ke stírce. Odtud nahoru na kobyliské náměstí a po levé straně je divadlo. Hrajeme od 20:30, vstup 50 a pivo bude.
5.11.'02 V pátek 6. prosince hrajeme na maturitním plese gymnázia Nad alejí. Ples se koná ve velkém sále Lucerny a naše kulturní vložka proběhne mezi 23:00 a 00:30.
5.11.'02 Tak po trestuhodně dlouhém čase jsou naše stránky opět zaktualizovány. Pro začátek shrnu události uběhlého roku. Stránky sice spaly, ale kapela ne. Absolvovali jsme několik koncertů, mimo jiné UZI spolu s Méďou Péďou a Dva v jednom a v červnu také Klamovku tentokrát s rekordně nízkou návštěvou. Dnes už se asi nikdo nedozví, zda to bylo způsobeno absencí upoutávky na stránce, zanedbanou propagací mezi kamarády, či celkovou nechutí dál se ztrapňovat před hodně cizími lidmi. Nicméně aspoň na zvukaře se vybralo a my jsme se poučili, že reklama je mocný nástroj. Zatím poslední vystoupení jsme měli 18.10.'02 na kocertě pro Gabriel v Salesiánském divadle v Kobylisích. Kupodivu kapela po půl roce nezkoušení fungovala celkem slušně a zřejmě i absence alkoholu na celé akci přispěla k příjemné atmosféře. V průběhu roku se také udály divoké změny na postu bubeníka. Po Zaově odjezdu do slunného Španělska se paliček chopil Boris Skenderja, jehož bubenické umění jste měli možnost si vychutnat v Uzi a na červnové Klamovce. Avšak po půl roce se Zao šťastně vrátil a pln dojmů a nového elánu nám znovu udává tempo. Dále je mou smutnou povinností Vám oznámit, že nás opustila (tedy kapelu) zpěvačka Petra Klokočníková. Ale nezoufejte, rozešli jsme se v dobrém a navíc byla promptně nahrazena novým přírustkem do našeho postiženého týmu- slečnou Gábinou. Zda to bude změna k lepšímu, či horšímu budete moct posoudit již za mesíc v Lucerně. Toť vše k historii a pouze dodávám, že co nevidět se aktualizace podepíše i na dalších částech naší stránky, přibydou snad nové fotky a v budoucnu možná přjide na řadu i celková změna designu.
24.10.'01
přidáno a zadomečkováno spoustu fotek, nové fotky z Klamovky
19.10.'01
ve středu 24. října od 20 hodin hrajeme v UZI
19.10.'01
v sobotu 20. října se účastníme hudební soutěže Prorock, která proběhne v KD Opatov cca od 11 do 16 h. Poté se vydáme do mlejna vČernošicích na UmVečíru hrát.
10.10.'01
16. 10. od 19 h hrajeme na Klamovce
1.6.'01
ve středu 13. června hrajeme v UZI
5.5.'01
v sobotu 12. května hrajeme na Deltě. Akce začíná v 18.00, vystoupí na ní pět kapel, na závěr proběhne módní přehlídka, vstup 50,-
6.3.'01
ve středu 11. dubna od 20.30 v UZI máme KONCERT, vstup asi dvacka
6.3.'01
absolvovali jsme rozhovor na internetovém rádiu Jelení
záznam rozhovoru bude dostupný v archivu rádia (po zprovoznění archivu:)
13.12.'00
igraczech vymyslel dnb remix písničky Kolotoč
3.12.'00
v pátek 15. prosince vystoupíme v rámci festivalu Woděradstock v Infernu začátek cirka v 17 hodin
25.11.'00
přidána spousta nových fotek kapely
19.11.'00
zprovozněn maillist
13.11.'00
přidáno pět nových fotek kapely
10.11.'00
ve středu 29. listopadu od 20.00 v Havraním hnízdě máme KONCERT, budeme křtít nové CD
1.9.'00
máme z toho radost...
31.8.'00
jsme na internetu...
6.4.05

od 6.4. 2005 přístupů

Disabled
Aktuality
Kapela
Texty
Fotky
mp3
email
koncerty
diskuse
odkazy